Akce JARO 2018

 

připravili jsme pro Vás akci na plastová a dřevěná okna a dveře. SLEVA 50+10+10% na výrobky, montáž a doplňky.

Sleva se vztahuje na zakázky, které budou uzavřené v termínu do 30.4.2018 !!!


SEKČNÍ GARÁŽOVÁ A PRŮMYSLOVÁ VRATA ZA BEZKONKURENČNÍ CENY !!!

 

Parapety
Dodáváme venkovní i vnitřní parapety vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které Vám zaručí dlouhou životnost.
Veškeré parapety spňují všechny parametry a vyhovují všem normám
Dodávané parapety jsou na nejmodernější technologické úrovni

 


1) Venkovní parapety

 

 • Pozinkované parapety
  Jako nejdůraznější argument hovořící pro pozinkovaný parapet je cena. Venkovní pozinkovaný parapet je nejlevnější možností. Další nespornou výhodou je možnost nástřiku v jakékoli barvě.
  Hliníkové ohýbané parapety
  Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky velmi atraktivní varianta k taženému parapetu. Plně jej nahrazuje nejen esteticky ale je i velmi kvalitní náhradou mechanických vlastností. Také lze použít nástřik ve Vámi zvolené barvě.

 

 • Hliníkové tažené parapety
  Hliníkové tažené parapety jsou opravdu elegantními a hlavně vysoce kvalitními venkovními parapety. Vyrábí se z hliníku a to vysokotlakou extruzí ( tažený profil ). Jsou velmi mechanicky odolné a prostorově tuhé a usnadňují tak nejen montáž, ale i údržbu a zaručují perfektní výsledný vzhled.
  Všechny parapety jsou vhodné jak k dřevěným oknům, tak i k oknům plastovým.


2) Vnitřní okenní parapety

 

 • Plastové komůrkové melaminová fólie
  Tento typ parapetů je vhodný pro všechny typy interiérů. Mají vynikající barevnou stálost. Vyznačují se i vysokou tuhostí nosného materiálu a mechanickou odolností vrchního laminátu. Provedení je vlhku odolné s dlouhou životností. Jsou také dobře odolné vůči běžným domácím chemikáliím. Mají také malou tepelnou roztažnost. Můžete si vybrat z velkého množství dezénů a příjemně budete překvapeni i cenou.
 • Dřevotřískové parapety postforming
  Základem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16 mm voděodolné DTD desky. Základní nosná deska je silná 16 mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se z 25 mm DTD. Tento profil je již řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.
  Povrch dřevotřískového parapetu tvoří vysoce oděruvzdorný laminát, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.
  Dřevotřískové parapety jsou zdravotně nezávadné, mají dlouhou životnost a opravdu exklusivní vzhled. Nabízí se v široké škále dezénů. Jsou bezpečnostní ohledně nehořlavosti.